לקוחות מספרים
אוהד
אוהד
קרא עוד
בלן היקרה. אני וכל המשפחה שלי מבוטחים דרכך, אני חייב להגיד לך שאני מופתע לטובה בכל פעם מחדש. אחרי שדיברנו בערב יום עצמאות ואמרתי לך שהבן שלי זקוק דחוף ל MRI עקב חשש לזיהום חמור ואני לא מצליח לתאם לו תור מיידי ביקשת ממני את ההפניה וכמו תמיד אמרת לי שאת מטפלת ולא לדאוג. היום על הבוקר קיבלתי שיחת טלפון, יש לנו תור לMRI ליום שישי ב 5 בבוקר ופיענוח תוך 2 ימי עסקים. זאת לא פעם הראשונה שאנחנו נעזרים בביטוח הפרטי לנושאים רפואיים, וכל פעם מחדש המסירות, הרגישות והאכפתיות בטיפול מורגשת ולא נותנת מקום לספק למה בחרנו בסוכנות שלך. אז תודה רבה!! שוב!!!
איתן
איתן
קרא עוד
בתור סוכנת מוסד את מאד מאד יעילה, קיבלתי אישור ממגדל על הכתובת החדשה. שפו עלייך! אני מכיר כמה סוכני ביטוח שהיה צריך לשלוח אותם אלייך ללמוד איך לעבוד כמו שצריך. שיהיה לכם ערב טוב.
אסף
אסף
קרא עוד
בלן הגיעה אלינו למשרד לפגישת היכרות והמלצות לשינויים בתיק הביטוחי והפנסיוני שלי ושל המשפחה. התרשמנו מאד מהמקצועיות, הידע הרב, תשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר, תודעת השירות והאכפתיות ובסוף הפגישה החלטנו למנות אותה לסוכנת הביטוח שלנו. היום, אחרי שנה וחצי, אני יכול להגיד בלב שלם שזאת היתה החלטה נהדרת. ממליץ בחום על בלן וסוכנות הביטוח שלה - אופקים משותפים.
עדי
עדי
קרא עוד
אחד הדברים שאנחנו הכי מעריכים אצל הסוכנת שלנו היא היסודיות והפשטות שבה היא מסבירה וממליצה לנו. אנחנו זוג קרייריסטים עם ילדים קטנים שלא מבינים שום דבר בביטוח, כל שיחה או התייעצות איתה ממוקדת וברורה, יתרונות, חסרונות ואפשרויות. זה חוסך לנו המון זמן וכאב ראש ולכן אנחנו לא מוכנים להחליף אותה.
יעל
יעל
קרא עוד
היינו מבוטחים הרבה שנים עם סוכן אחד… לפני שנפגשנו עם בל היא ביקשה להכיר ולדעת עלינו, עיסוקים, גילאים, עניינים רפואיים ועוד. בפגישה איתה היא הסבירה לנו שיכול להיות שמגיע לנו כסף על אשפוז של הבן שלנו על פי הפוליסה, אבל לפי התאריכים יכול להיות שכבר חלה התיישנות. ביקשנו ממנה שתטפל בזה, אחרי פחות מחודש ורגע לפני ההתיישנות קיבלנו אישור ל 2 תביעות ופיצוי של קרוב ל 10,000 ש״ח. מאז היא עוקבת ומטפלת בנו במסירות ואנחנו הבנו כמה חשוב להיות מלווה באיש מקצוע מלווה.
לילך
לילך
קרא עוד
לא היו לנו ביטוחי בריאות עד שהכרנו את בל והסבירה את החשיבות. שלושה וחצי חודשים אחרי שעשינו איתה סדר בתיק הביטוח הבן שלנו אובחן עם סרטן. היא אמרה לנו שבגלל תקופת האכשרה יכול להיות שלא יאשרו את התביעה, אבל שהיא תעשה את המקסימום. פחות מ 25 ימים אחרי קיבלנו כסף- 200,000 ש״ח על האבחנה בלי קשר לכיסוי ההוצאות הרפואיות.
גרטה
גרטה
קרא עוד
אני מנהלת בכירה בחברה גדולה מאוד, אין לי זמן להתעסק עם החסכונות וכולי. אישרתי לעשות בדיקה של התיק, בשיחה לאחר מכן קיבלתי חוברת מסודרת וברורה של כל מה שקיים לי היום, ואיך אני יכולה לחסוך יותר מ500,000 ש״ח בדמי ניהול עד הפנסיה רק מכמה שינויים קטנים. אישרתי והסוכנות טיפלה בהכל, כולל ניודים ועדכון של כל מי שצריך בשביל השינוי. זה הוריד ממני עול וכאב ראש, מעבר לחיסכון האדיר. 
הקודם
הבא

ניתן להשאיר פרטים ונציג יחזור אליך להתאמה אישית לביטוח

דילוג לתוכן